KAÇEP Nedir ?

KAÇEP, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikaları" nın kısaltmasıdır.

KAÇEP olarak amacımız dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesidir.

İLETİŞİM
  • Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
    No:128
    Balgat/ANKARA
  • Telefon: +90-312-472 55 55
  • Faks: +90-312-473 15 44

Engelli İle İlgili Videolar

MHP İstanbul Milletvekili Sayın Arzu Erdem’in Engelli Öğretmenlerimizin atanmaları için TBMM’de yapmış olduğu konuşması

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet ERBAŞ Beyefendinin TBMM Genel Kurulunda Kütahya İlimizde Engellilere Hizmet olanakları ile ilgili konuşmaları

 

Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’NUN,“3 Aralık Dünya Engelliler Günü ” İlgili Konusması

 

Sivas Milletvekili Sayın Ahmet ÖZYÜREK'in Böbrek Hastası Hasan Hüseyin ŞAŞKIN hakkındaki açıklaması

 

Ali Muhittin Taşdoğan: Hem otizmli hem de Down sendromlu bireylerin tüm sorunlarının tespitini ve sorunlarına çözüm getirilmesini,onların yaşamlarına olumlu katkılar yapılarak hayatta tutunmalarını büyük bir vazife olarak görüyoruz.

 

Duchenne Muscular Dystrophy yada bilinen adıyla DMD hastalığı, her yeni doğan 3500 erkek çocuğunun birinde ve çok nadir olarak kız çocuklarında görülen genetik bir kas hastalığıdır. Nadir hastalıklar içinde en sık görülen ölümcül çocuk hastalığıdır. Ülkemizde epidemiyolojik çalışmalar yetersiz olsa da Türkiye'de 15.000 DMD hastası olduğu tahmin edilmektedir. 

 

MHP İstanbul Milletvekili Arzu ERDEM Hanımefendinin 15.12.2018 tarihindeki TBMM Genel Kurulunda Engelli Öğretmen alım sayısının artırılmasına yönelik konuşmaları. 

 

Etimesgut Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi Öğrencileri ile duvar Boyama Etkinliği