KAÇEP Nedir ?

KAÇEP, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikaları" nın kısaltmasıdır.

KAÇEP olarak amacımız dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesidir.

İLETİŞİM
  • Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
    No:128
    Balgat/ANKARA
  • Telefon: +90-312-472 55 55
  • Faks: +90-312-473 15 44

Saygıdeğer Ziyaretçiler,

Milliyetçi Hareket Partisi, sahip olduğu doktrin ve ilkeler doğrultusunda; elli yıllık siyasi kültürü ve birikimiyle birlikte Aziz Türk Milletinin, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası için gereken tavrı ve duruşu her zaman cesaret ve azimle sergileyen; tarihi boyunca siyasete yön veren, çözüm üreten, güçlü ve de güvenilir bir siyasi kurum olarak varlığını sürdürmüştür.

Güçlü bir ideoloji ile davasına bağlı olan teşkilatları ve çalışma ekipleriyle; “Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ve ben” diyen Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin izinde; vatanı, devleti ve milleti için yaşanan ve de yaşanabilecek her sorunun belirlenmesi ve çözülmesi amacıyla gereken araştırma ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğru, güçlü, uygulanabilir ve sürdürülebilir politikaların üretilebilmesi; sorunları doğru bakış açısıyla görüp fark edebilmeyi ve bilimsel bilgilerle temellendirilmiş çözümler üretebilmeyi gerektirir.

Cenneti mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyin bize yol gösteren öğretisi “Dokuz Işık” kendi ifadesiyle kaynağı “İnsan sevgisi, insan haysiyetine sonsuz saygı” ya dayanmaktadır ki ifade edilen dokuz ışıktan birisi de “İlimcilik”tir.

Bizim için milletimiz ve devletimizin bekası adına yapılacak her faaliyetin temelinin bilimsel bilgilere dayanması önemlidir, zaruridir.

Geçmişimizden bugüne taşıdığımız kültürel birikimi, milli ve manevi değerlerimizi geleceğe aktaran aile yapısını güçlendirmek bizim için önemli bir hedeftir. Başta çocuklarımız ve kadınlarımız olmak üzere aziz milletimizin her ferdi bizim için çok değerlidir. Yaşamın engelleriyle mücadele etmek zorunda kalan bedensel ya da zihinsel engeli olan kardeşlerimiz bizim nazarımızda çok özeldir, emanetlerimizdir.

Toplumun yaşadığı her sorunu dikkate almak ve çözmek Türk Milliyetçiliğinin gereğidir. Bireysel farklılıkların dikkate alındığı bir yaklaşımla toplumsal meselelere yaklaşmak önemlidir. “KACEP Akademi” adıyla oluşturduğumuz bu web sitesi, toplumsal sorunların ortadan kaldırılması amacıyla geliştireceğimiz politikaların, bilimin ışığında ele alınmasını sağlamak üzere düzenlenecek olan bilimsel çalışmaların duyurulması ve bilim camiası ile yapılacak işbirliğinin güçlendirilmesine vesile olacaktır.

Aziz milletimizin sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşayacağı daha güzel bir geleceği inşa etmek için; güçlü bir Türkiye için; bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşmayı arzu eden tüm katılımcıları etkinliklerimize davet ediyor, ilginiz ve sunacağınız destek için teşekkür ediyoruz.

Deniz DEPBOYLU
Milliyetçi Hareket Partisi
Kadın, Aile ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı