KAÇEP Nedir ?

KAÇEP, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikaları" nın kısaltmasıdır.

KAÇEP olarak amacımız dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesidir.

İLETİŞİM
  • Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
    No:128
    Balgat/ANKARA
  • Telefon: +90-312-472 55 55
  • Faks: +90-312-473 15 44
 

Duyurular

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “Anneler Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması. 9 Mayıs 2020

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması.8 Mart 2020

MHP KAÇEP “100.Yılda Balalar Bilgi Şöleni” Sempozyumumuza Tebliğ Sunumlarıyla katkı sağlamak için Bildiri Özeti gönderen tüm değerli akademisyenlerimize, alanında uzman hanımefendilere ve beyefendilere yoğun ilgi ve alakaları İçin çok teşekkür ediyoruz. Kabul Listesi AÇIKLANMIŞTIR.
17-18-19 Nisan 2020 Ulusal Egemenliğimizin 100. yılında Cumhuriyetimizin Banisi Ulu Önder ATATÜRK'ün geleceğimizin Teminatı Çocuklarımıza armağan ettiği Çocuk Sempozyumumuzla bir arada olacağız.
1. Ulusal MHP Kaçep Sempozyumu "Toplum, Kadın ve Şiddet" çalışmaları başlamıştır. Sempozyum sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Hazırlıklarının tamamlana bilmesi için gelen talep üzerine bildiri gönderiminde bulunacak katılımcılarımız için başvuru süremiz
12 Temmuz 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
Kabul gören bildiriler 19 Temmuz 2019 tarihinde Duyurular kısmından açıklanacaktır.
18-19 Nisan 2020 Ulusal Eğemenliğimizin 100. yılında Cumhuriyetimizin Banisi Ulu Önder ATATÜRK'ün geleceğimizin Teminatı Çocuklarımıza armağan ettiği Çocuk Sempozyumumuzla birarada olacağız. 
MHP Kaçep "Toplum, Kadın ve Şiddet" Sempozyumu'na katılımcı talebinin devam etmesinden dolayı bildiri özetlerinin Bilim ve Hakem Kurulumuzca değerlendirmeleri yakın bir zamanda tamamlanıp kabul edilen katılımcılarımız bilgilendirilecektir.

Toplum, Kadın ve Şiddet Sempozyumu Bildiri Özeti Kabul Edilen Katımcılarımızın Bilgileri Sempozyum Sayfamızda, Kabul Edilen Bildiriler Kısmında İlan Edilmiştir.
Toplum, Kadın ve Şiddet Sempozyumu için Kabul Edilen bildiri özet metinlerinin, tam metin çalışmalarını çeşitli sebeplerle gönderemeyen katılımcılarımız için belirteceğimiz ileri bir tarihe kadar uzatılmıştır.