KAÇEP Nedir ?

KAÇEP, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikaları" nın kısaltmasıdır.

KAÇEP olarak amacımız dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesidir.

İLETİŞİM
  • Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
    No:128
    Balgat/ANKARA
  • Telefon: +90-312-472 55 55
  • Faks: +90-312-473 15 44
Yerel Yönetimler

Alaşehir’in Geleceği Bu Merkezde Yetişiyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından okul öncesi döneme ve okul hayatına destek olmak amacıyla il genelinde hayata geçirilen Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri, yaz döneminde de binlerce çocuğun eğitim görmesine ve kendisini geliştirmesine imkan sağlıyor. Bu kapsamda Alaşehir ilçesinde de 11 farklı grupta 120’ye yakın öğrenci temel ders konularının yanı sıra hızlı okuma, mental aritmetik, satranç ve bale eğitimi alıyor.  

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla il genelinde faaliyet gösteren Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri, yaz tatilinde de binlerce çocuğa ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda Alaşehir ilçesinde de miniklerin yaz tatilinde kendilerini geliştirmeleri ve yeni donanımlara sahip olmaları için kurslar hız kesmeden devam ediyor. 3 bale ve jimnastik grubu, 2 satranç grubu, 2 mental aritmetik grubu, 2 matematik grubu, 1 hızlı okuma ve 1 grupta da okul öncesi eğitimi verilen kurslarda yaklaşık 120 öğrenci eğitim görüyor. Nitelikli eğitim kadrosu ve kaliteli eğitim programları ile ilçenin geleceğinin yetiştirildiği Alaşehir Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi, geleceğin gençliğine destek olmak için yeni öğrencileri de kurslarına davet ediyor.